Yhteys

Valpas Ratkaisut Oy

Y-tunnus: 2732373-1

Pielisentie 2-6

FIN - 81700 Lieksa

Toimitusjohtaja
Petri Pehkonen
Valpas Ratkaisut
puh. 040 509 9644
petri.pehkonen@valpasratkaisut.fi
Johtaja
Tiina Lukkarinen
Valpas Maahanmuuttopalvelut Perheryhmäkoti Varpu
puh. 040 668 3693
tiina.lukkarinen@valpasratkaisut.fi
Talous- ja toimistovastaava/ohjaaja
Laura Heiskanen
Valpas Ratkaisut/Valpas Lapsiperhepalvelut
puh. 040 6618557
laura.heiskanen@valpasratkaisut.fi
Johtaja
Tomi Martikainen
Valpas Maahanmuuttopalvelut Vastaanottokeskus Märäjälahti
puh. 050 513 2155
tomi.martikainen@valpasratkaisut.fi
Kehitys- ja viestintäpäällikkö, johtaja
Marjo Vallius-Hyttinen
Valpas Ikäosaamispalvelut
puh. 040 634 2338
marjo.vallius-hyttinen@valpasratkaisut.fi
Hankepäällikkö
Heidi Hämäläinen
SosVa-hanke
puh. 050 558 7631
heidi.hamalainen@valpasratkaisut.fi
Rehtori
Jannamari Tillonen
Lieksan kristillinen opisto
puh. 040 519 4729
jannamari.tillonen@valpasratkaisut.fi
Lastensuojeluyksikkö Liekki johtaja
Tero Räty
Valpas Ratkaisut
puh. 040 533 1666
tero.raty@valpasratkaisut.fi